Życzenia dla wspólnoty grekokatolickiej Archidiecezji Łódzkiej

O. Vasyl Berkyta, kapłan greckokatolicki diecezji wrocławsko-gdańskiej, który od stycznia posługuje w Łodzi, składa życzenia Wielkanocne dla całej wspólnoty grekokatolickiej Archidiecezji Łódzkiej.

I N F O R M A C J A

Kuria Biskupia Diecezji Wrocławsko-Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego we Wrocławiu podaje do wiadomości, że od niedzieli 7 maja będą sprawowane w języku ukraińskim Msze św. wschodniego obrządku dla wiernych przybyłych w ostatnim czasie z Ukrainy:

• w Piotrkowie Trybunalskim, o godz. 12.30, w dolnym kościele Parafii p.w. Najświętszego Serca Jezusowego (al. Armii Krajowej 19),
  • w Zgierzu, o godz. 16.00, w Parafii p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej Męczennicy (pl. Jana Pawła II 11/13).

Jednocześnie przypominany, że w Łodzi, w kaplicy św. Krzysztofa przy kościele parafialnym Ojców Jezuitów p.w. Najświętszego Imienia Jezus (ul. Sienkiewicza 60), w każdą niedzielę o godz. 9.00 sprawowane są również Liturgie w obrządku greckokatolickim.