Autor: Alpha
Kurs Małżeński Alpha w Łodzi
Centrum Służby Rodzinie w Łodzi z radością zaprasza wszystkie pary do udziału w Kursie Małżeńskim Alpha. Data i czas: 16 maja 2024 r., godzina 18:30 Miejsce: Centrum Służby Rodzinie - BISTRO, ul. Broniewskiego 1a, Łódź  Kurs Małżeński Alpha to seria 7 spotkań stworzonych, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa.

Nicky i Sila Lee, autorzy książki „Niezbędnik Małżeński”, opracowali Kurs Małżeński Alpha z myślą o parach, poszukujących praktycznego sposobu na wzmocnienie relacji. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Kurs Małżeński Alpha oparty jest na zasadach chrześcijańskich, ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego, które chcą wzmocnić swoją relację.

Po więcej informacji, skontaktuj się z nami:

·         mail: [email protected]

·         telefon: +48 602 367 272