Autor: Paulina Dębiec
Wyświetleń: 549
Parafialne wakacje w Krasnobrodzie
Udostępnij

Jak co roku Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Fundacją „N.S.J Rodzina” zorganizowała dla swoich najmłodszych parafian niezapomniany letni wypoczynek.

Tym razem grupa ponad 40 dzieci pod opieką wychowawców oraz ks. wikariusza Łukasza Bisia przebywała w malowniczym Krasnobrodzie usytułowanym na środkowym Roztoczu. Milusińscy wybrali się na tamtejszy taras widokowy, skąd mieli okazję obserwować przepiękną panoramę miasteczka.

W trakcie spaceru po kransnobródzkim rynku podziwiali pokaz iluzjonisty, pasjonowali się okazami Parku Dinozaurów, zaś piękna pogoda zachęcała do kąpieli wodnych w miejscowym Zalewie. Z Krasnobrodu już niedaleko do zabytkowego, czarującego Zamościa, dlatego też kolonia bardzo chętnie zwiedziła i to miasto, atrakcyjnie spędzając czas na Starówce, czy też poszerzając swoją wiedzę przyrodniczą w zamojskim zoo.

Co więcej, sympatyczna grupa wybrała się także do znanego z literatury Szczebrzeszyna, uczestniczyła w grze terenowej w Adamowie. Parafialne kolonie letnie to nie tylko moment podziwiania piękna ojczystej przyrody, ale także i wzmocnienia swojej przyjaźni z Panem Bogiem, w czym bez wątpienia pomagały codzienna modlitwa oraz Eucharystia. Uśmiechy, zachwyty oraz nieskończone opowieści dzieci z całą pewnością świadczą o tym, iż był to dobry, piękny i ciekawy czas.

Udostępnij
Galeria zdjęć