Autor: ks. Piotr Urbaniak
Jarmark Dominikański w Piotrkowie

W najbliższy piątek 29 lipca o godz. 14:30 na scenie przy Kościele Akademickim Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim   rozpocznie się Jarmark Dominikański (zagrają w duecie Oliwia Osmolińska i Gabriel Dziedzic).

Jarmark w Piotrkowie odbywa się w roku jubileuszu 800-lecia przybycia dominikanów do Polski oraz rozpoczyna przygotowanie do Jubileuszu 400-lecia przybycia mniszek dominikańskich do Piotrkowa Trybunalskiego. Jarmark będzie trwał do niedzieli 31 lipca. Na scenie naszego centrum będą koncerty, a na Rynku Trybunalskim będą rozstawione kramy z książkami, produktami regionalnymi.

W piątek 29.07 o godz. 19:00 będzie koncert jazzowy - Maciej Kitajewski TRIO, w sobotę 30.07 o godz. 16:00 koncert rapowy - WASINA, a o godz. 19:00 wystąpi Anna Lasota - sopran. W niedzielę na zakończenie jarmarku o godz. 18:00 koncert uwielbienia zagra Zespół SYJON.

Serdecznie zapraszamy do Piotrkowa Trybunalskiego.