Autor: Wydział Duszpasterski
Wyświetleń: 882
IV Niedziela Adwentu - 19 XII 2021

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 19 grudnia 2021 r.

  1. Rekolekcje Adwentowe dla Łodzi prowadzone przez ks. abp. Grzegorza Rysia odbędą się w bazylice archikatedralnej od 19 grudnia o godz.: niedziela – 19.00, poniedziałek/wtorek – 18.00.
  2. Duszpasterstwo Kobiet AŁ zaprasza kobiety, a szczególnie: studentki, młode mamy oraz te kobiety, które są na początku swojej pracy zawodowej do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu: Kobiety kobietom. Spotkanie odbędzie się w dniu 21 grudnia br. (wtorek) o godz. 18.30 w kościele pw. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104). W programie: Msza św., konferencja pt. Intymność pełna miłości pani Magdaleny Kleczyńskiej – żony, mamy trójki dzieci, doradczyni rodzinnej i autorki książki „Obdarowani sobą, sztuka budowania więzi” oraz spotkanie przy kawie.
  3. Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego zapraszają do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego projektu „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”, który adresowany jest do osób w wieku 18-30 zamieszkujących województwo łódzkie. Rekrutacja trwa do 10 stycznia 2022 r. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie  www.nist.gov.pl w zakładce „Akademia Liderów Województwa Łódzkiego”.