Autor: ks. Paweł Gabara
Spotkania Macierzanek
Po długiej przerwie, z tęsknotą i wielką radością, powracają spotkania TEO Macierzanki
Kiedy: 22 października 2021 r. godz. 11:00
Gdzie: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156 - Łódź Teofilów
Miejsce spotkania:  Sala muzyczna (trzeba zejść po schodach na tyłach kościoła).
  • Spotkania Macierzanek to przestrzeń do rozmowy – o kobietach, dla kobiet, przez kobiety.
  • Możliwość rozmowy o tym, co nam bliskie – o codzienności, o naszej roli w rodzinie, o odpowiedzialności i możliwościach, jakie niesie ze sobą macierzyństwo.
  • Zapraszam wszystkie mamy – te, które biegają za swymi pociechami oraz te, które swoje dziecko dopiero noszą pod sercem.
  • Nasza wspólnota jest otwarta, choć skierowana do kobiet w różnym wieku, które łączy doświadczenie macierzyństwa, potrzeba spotkania oraz chęć wzrastania w wierze katolickiej.
  • Naszym fundamentem jest wiara w Boga i przez jej pryzmat patrzymy na życie.