Autor: Archidiecezja Łódzka
Rekrutacja do Studium Organistowskiego w roku akad. 2021/22

Celem Studium Organistowskiego jest przygotowanie do samodzielnego wykonywania funkcji organisty kościelnego w parafii.

Program nauczania realizowany jest w cyklu 5-letnim, w trybie zajęć wykładowych (grupowych) oraz indywidualnych (fortepian, organy).

W indywidualnych przypadkach – po sprawdzeniu wiedzy i umiejętności – kandydat może być przyjęty na rok wyższy.

Zapraszamy także organistów już zatrudnionych w parafiach, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje muzyczno-liturgiczne.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 23 czerwca 2021 r. od godziny 17.00 w Studium Muzyki Kościelnej AŁ (lub w II połowie września).

Zgłoszenia przyjmowane są w Sekretariacie Studium Muzyki Kościelnej AŁ, ul. Zgierska 123 drogą elektroniczną – e-mail: [email protected]

Informacje: kom. 882 383 785