Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich

Tegoroczny Dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich, przypadający w pierwszy piątek Wielkiego Postu – 19 lutego 2021 r., będzie przeżywany pod hasłem „Wspólnota ze Zranionymi”. Skrzywdzeni mają prawo liczyć na to, że na długiej i trudnej drodze zdrowienia nie zabraknie im także duchowego wsparcia całej wspólnoty Kościoła. W tym dniu Księża Biskupi będą przewodniczyli następującym modlitwom:

• abp Grzegorz Ryś – Koronce do Miłosierdzia Bożego w kościele pw. Św. Faustyny w Łodzi, o godz. 15.00,
  • bp Ireneusz Pękalski – Drodze Krzyżowej w bazylice archikatedralnej, o godz. 19.15,
  • bp Marek Marczak – Drodze Krzyżowej w kościele stacyjnym NSJ na Retkini, po Mszy św. o godz. 18.00

Materiały do pobrania:

2021-Droga-Krzyzowa