Autor: Archidiecezja Łódzka
Wyświetleń: 1067
Charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne „Jezus uzdrawia”

Ojciec Charbel, tajemniczy święty z Libanu, czyni cuda w Łódzkim Sanktuarium Świętości Życia. Sanktuarium Świętości Życia w Łodzi podczas charyzmatycznych spotkań z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie pęka w szwach.  

Najbliższe takie wydarzenie będzie miało miejsce 27 lipca od godziny 12:00 do godziny 17:30 na ul. Łagiewnickiej 197/201 Łodzi i poświęcone zostanie św. Charbelowi.

Ojciec Charbel był mistykiem, zakonnikiem, w końcu pustelnikiem. Już w dzieciństwie był niezwykle pobożny zawsze w południe modlił się w samotności. Charbel żył niezwykle ascetycznie dużo się umartwiał. Po śmierci zakonnika nad jego grobem roztaczała się jasna poświata. Ludzie przychodzili prosić o łaski za jego wstawiennictwem, wielu zostało wysłuchanych. Do dziś zostało udokumentowanych około 24 tys. uzdrowień za pośrednictwem świętego Charbela.

Charyzmatyczne spotkanie z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie poprowadzi ksiądz Łukasz Prausa oddany Panu Bogu i ludziom. Podczas tego spotkania nastąpi modlitwa wstawiennicza, błogosławieństwo olejami św. Charbela oraz błogosławieństwo wody,soli, oleju i lekarstw.

Wszystkie grupy zorganizowane (autokarowe itp.) prosimy o zgłoszenie pod nr. tel 798-049-161 czynny PN-PT 18:00-20:30