Zmarł ś.p. ks. prał. Zdzisław Banul

W poniedziałek 31 sierpnia 2020 roku zmarł nagle w 66 roku życia i 41 roku kapłaństwa ś.p. ks. prał. Zdzisław Banul - proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszego Sakramentu w Łodzi Kanonik Kapituły Kolegiackiej Wolborskiej, były ekonom Archidiecezji Łódzkiej.

Msza święta w intencji ś.p. zmarłego Księdza Prałata zostanie odprawiona w kościele pod wezwaniem Najświętszego Sakramentu w Łodzi w niedzielę 6 września br. o godz. 19:30. Pogrzeb rozpocznie się Mszą świętą w kościele parafialnym w pod wezwaniem Najświętszego Sakramentu w Łodzi w poniedziałek 7 września br. o godz. 11:00 i po niej nastąpi złożenie ciała do grobu na cmentarzu rzymskokatolickim pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Łodzi (Kurczaki).

KURIA METROPOLITALNA ŁÓDZKA