Autor: Dzieci Światłości
Rekrutacja do Szkoły Dzieci Światłości
Chciałbyś poznać innych młodych ludzi wierzących w Jezusa, którzy chcą iść za Nim w swoim życiu?
Chcesz otrzymać radość bycia dzieckiem Bożym i stać się odważnym apostołem Jego Piękna?
Jesteś młody. Dlaczego nie mógłbyś dać roku Twojego życia Jezusowi?
To byłoby wielkim szczęściem dla Ciebie i dla NIEGO!”
o. Daniel Ange
Rok spędzony w Dzieciach Światłości to doświadczenie młodego Kościoła który uczy się i żyje radością, doświadczenie mocy sakramentów, działania charyzmatów i dzielenia się Słowem Bożym. To okazja do spotkania ze świadkami wiary, różnymi wspólnotami Kościoła, poznania Jego bogactwa. To doświadczenie, które możesz zabrać ze sobą w życie, które może stać się fundamentem pod budowę wewnętrznej świątyni.
Pamiętam ze Szkoły Dzieci Światłości taki prosty gest, gdy kończyliśmy każdy dzień robiliśmy sobie nawzajem znak krzyża na czole, był to moment przebaczenia i błogosławieństwa podsumowujący dzień. Z powodzeniem stosujemy to dziś w rodzinie" – mówi, jeden z absolwentów.
Wszystkie osoby zainteresowane przeżyciem wyjątkowego roku z Jezusem zapraszamy do kontaktu:telefonicznego: (+48) 42 235-36-63 lub mailowego: [email protected].