Autor: ks. Adam Bajer vel Bojer
Prymicje ks. Macieja Grzelaka w parafii św. Józefa w Łodzi

W niedzielę, 7 czerwca br. w naszej Parafii ksiądz neoprezbiter Maciej Grzelak, który odbywał u nas przez ostatni rok swoje praktyki duszpasterskie, odprawił mszę świętą prymicyjną. W tak ważnym dla nas wszystkich momencie nie zabrakło rodziny nowo wyświęconego prezbitera, znajomych i przyjaciół, członków wspólnot działających przy parafii. Homilię wygłosił ksiądz proboszcz.
Na zakończenie Eucharystii ksiądz Maciej udzielił wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa prymicyjnego z którym wiązała się łaska uzyskania odpustu zupełnego.W darze dla księdza Macieja parafia ofiarowała pozłacany kielich mszalny z pateną.  Na drogę kapłańskiego posługiwania życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i św. Józefa.