Autor: ks. Mateusz Wójtowicz
Szczerców: Weźmiecie Ducha Świętego! - czuwanie modlitewne

Odczuwamy brak. Każdy z nas jakiś inny, a tak naprawdę wszyscy ten sam. Nie możemy się go pozbyć. Jedynym, który może go wypełnić jest On – Pocieszyciel, Obrońca, Dawca miłości, radości, pokoju… Duch Prawdy. To co należy do nas to trwać i prosić z wiarą, by przyszedł, wypełnił sobą nasze serca, odkrywał głębie wydarzeń i osób, prowadził do Ojca, posyłał w codzienność.

Ważne, by trwać i prosić we wspólnocie. Dlatego zapraszamy do naszego szczercowskiego wieczernika, na czuwanie modlitewne w wigilię Święta Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 30 maja. Rozpoczniemy o godzinie 19 konferencją, a potem będziemy przyzywać Tego, który chce przychodzić. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele lub przez internet, na kanale YouTube parafia Szczerców.

Parafia Narodzenia NMP Szczerców