Pożegnanie śp. ks. Grzegorza Bugajaka

W kościele parafialnym pw. św. Józefa Oblubieńca N.M.P. w Łodzi – Rudzie odbyła się Msza Święta Żałobna za zmarłego ks. dra hab. Grzegorza Bugajaka – wykładowcę Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. Liturgii przewodniczył ksiądz arcybiskup senior Władysław Ziółek, który na początku liturgii wygłosił krótkie wspomnienie o Zmarłym.

Homilię podczas liturgii wygłosił ks. dr Sławomir Sosnowski – rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi. W Eucharystii uczestniczył ks. bp Marek Marczak, księża, koledzy kursowi zmarłego, klerycy WSD, siostry zakonne oraz wierni.

Zmarły śp. ksiądz doktor hab. Grzegorz Bugaja - profesor Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i wykładowca WSD w Łodzi zmarł 17 maja 2020 roku w 54 roku życia i 28 roku kapłaństwa.