Rekolekcje dla Łodzi już od Niedzieli Palmowej o godz. 18:30

Już po raz trzeci, w dniach od 5 – 8 kwietnia br.,odbędą się Rekolekcje dla Łodzi, które podobnie jak w latach ubiegłych, poprowadzi metropolita łódzki – ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś.

Przez cztery dni łódzki pasterz będzie gromadził – nie jak dotychczas w kościele oo. Jezuitów pw. Najświętszego Imienia Jezus, ale przed ekranem komputera – wszystkich łodzian, którzy siedząc w domu zechcą zatrzymać się nad Słowem Bożym, a przez to przygotować się na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Nauki rekolekcyjne – w dniach od poniedziałku do środy – będą poprzedzone Mszą świętą o godz. 18:30. Natomiast w niedzielę nauka rekolekcyjna zostanie wygłoszona w ramach nabożeństwa Gorzkich Żali.

Rekolekcje dla Łodzi będą transmitowane na żywo na kanale YouTube Archidiecezja Łódzka oraz stronie www.archidiecezja.lodz.pl . Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy i pochylenia się nad Słowem Bożym w Wielkim Tygodniu.