Autor: Wspólnota Życia Chrześcijańskiego
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na Rekolekcje Ignacjańskie w życiu

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego wraz z Ojcami Jezuitami zapraszają na Rekolekcje Ignacjańskie w życiu pt.: „Stworzeni do Życia” - Fundament ćwiczeń

Spotkania będą odbywać się w kolejne niedziele Wielkiego Postu: 08.03, 15.03, 22.03, 29.03.2020 w godz.15.00 -18.00 w kaplicy św. Krzysztofa przy Kościele o.o. Jezuitów w Łodzi ul. Sienkiewicza 60.

W programie rekolekcji przewiduje się:
• Mszę Świętą
• Konferencje

Uczestnicy otrzymują materiały do samodzielnych rozważań na cały tydzień oraz zapisują się na rozmowę duchową.  Prosimy są o zabranie notatnika i długopisu. Aby uczestniczyć w rekolekcjach należy wypełnić ankietę zgłoszeniową.
Ankieta jest do pobrania na stronie na stronie parafii o.o. jezuitów w zakładce  WŻCh: http://www.archidiecezja.lodz.pl/jezuici/ lub w kancelarii parafialnej o.o. jezuitów, Łódź, ul. Sienkiewicza 60. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres e-mail:  [email protected]