Akredytacje dla mediów na ARENĘ MŁODYCH i ARENĘ RODZIN

W dniach 27 – 28 lutego br. w godzinach 9:00 – 13:30 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie ewangelizacyjne skierowane do młodych mieszkających w centrum Polski zatytułowane ARENA MŁODYCH. Natomiast 28 lutego br. o godz. 19:00 już po raz drugi odbędzie się w Łodzi ARENA RODZIN.

W związku z tym dziennikarze, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu i przeprowadzić z niego relacje, proszeni są o zgłoszenie swojego udziału i odebranie przygotowanych Akredytacji Prasowych.

Akredytacje można odbierać od 17 do 26 lutego, w godzinach 9:00 – 15:00 w portierni Kurii Metropolitalnej Łódzkiej (ul. ks. I. Skorupki 3) po okazaniu legitymacji prasowej i wpisaniu się na przygotowaną listę. Zgłaszająca się redakcja może otrzymać nie więcej niż dwie akredytacje.

Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy: [email protected] lub pod tel. 609 102 481