Autor: Archidiecezja Łódzka
37. rocznica Święceń Kapłańskich w Archidiecezji Łódzkiej

30 stycznia począwszy od 1983 roku a wiec dnia naszych święceń kapłańskich stajemy nieprzerwanie wspólnie przy ołtarzu Pańskim, aby sprawować dziękczynną ofiarę.

W tym roku zgodnie z kolejnością spotkaliśmy się w kościele na Stokach. Prawie każdego roku z bardzo nielicznymi wyjątkami wraz z nami jest obecny szafarz sakramentu kapłaństwa ks. abp senior Władysław Ziółek. Zawsze w mądrych słowach skierowanych do Jubilatów stara się ukazać wartość sakramentu, którego szafarzami i my także się staliśmy. W trym roku po raz pierwszy zabrakło wśród nas ks. Marka, którego Pan odwołał do siebie.

Po wspólnej modlitwie była także okazja do wymiany myśli i wspomnień przy zastawionym stole. Mamy nadzieję, że każdy rok będzie przynosił nam nowe przeżycia i doświadczenia, a nasz Senior będzie z nami.