Autor: Mocni w Duchu
Mocni w Duchu International – spotkanie modlitewne dla osób anglojęzycznych

Wspólnota Mocni w Duchu zaprasza na comiesięczne międzynarodowe spotkanie modlitewne, które odbędzie się w poniedziałek 9 grudnia o godz.19.00 w sali świętego Ignacego przy kościele oo. jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60).

Spotkanie prowadzone jest w języku angielskim z myślą o obcokrajowcach mieszkających w Łodzi, którzy chcą nawiązać lub pogłębić relację z Bogiem poprzez doświadczenie spontanicznej modlitwy i kontakt ze Słowem Bożym. Jeśli pracujesz lub studiujesz z obcokrajowcami, powiedz im o spotkaniu i przyjdźcie razem uwielbiać zmartwychwstałego Jezusa.

Na spotkanie może przyjść każdy, nie trzeba się nigdzie rejestrować ani kupować biletu. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: [email protected]