Archidiecezja Łódzka
Warsztaty Liturgiczno – Muzyczno – Teatralne
10:00 | 15.11.2019 | Wyświetleń: 328 | Autor: Agnieszka Podgórska

Z wielką radością zapraszamy Was na II edycję warsztatów MUZYKA – TEATR, które odbędą się w dniach 6-8 grudnia 2019 w Porszewicach.

Do uczestnictwa w tym wydarzeniu zapraszamy członków duszpasterstwa młodzieżowych, wspólnot działających przy parafiach, Ruchu Światło- Życie, Służby Liturgicznej, zespołów muzycznych oraz wszystkie osoby indywidualne zainteresowane tematem. Wszystkie trzy dni warsztatów będą przepełnione duchem wspólnoty, modlitwy i wszechstronnego rozwoju.

Warsztaty są dedykowane dla wszystkich osób, które ukończyły 15 rok życia (oczywiście do ukończenia 18 roku życia wymagamy pisemnej zgody rodzica) i przeznaczone są dla wokalistów jak i instrumentalistów.
Prowadzący:
Warsztat muzyczny: Paweł Bębenek
Jakub Tomalak
Piotr Pałka
Katarzyna Młynarska

Kochani ostatnie chwile na to, aby zapisać się na warsztaty!! :)Miejsc już naprawdę zostało niewiele 😱😱Tym razem zaprasza Was Kristina! Jeśli chcesz dowiedzieć się czym tak naprawdę jest teatr to ta dziewczyna doskonale Ci to pokaże 😊😊😊Serdecznie zapraszamy!6-8 grudnia 2019 w Porszewicach!🤗🤗Zapisy kończymy 1 grudnia! 😱Link do zapisów:https://forms.gle/ZGFmxB1u7F7c2bZL8

Opublikowany przez Ośrodek Konferencyjno-Rekolekcyjny w Porszewicach Piątek, 22 listopada 2019

Warsztat teatralny: Kristina Baranovska

KOSZT WARSZTATÓW:
240 zł – cena zawiera koszt uczestnictwa w warsztatach, pełne wyżywienie oraz nocleg
200 zł – cena zwiera koszt uczestnictwa w warsztatach oraz pełne wyżywienie.

ORGANIZATOR:
Ośrodek Rekolekcyjno-Konferencyjny w Porszewicach

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2019 (gwarancja zapewnienia miejsca jest opłata za udział w warsztatach max do 7 dni od zapisu) LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!
Muzyka – 100 Miejsc
Teatr – 20 miejsc

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSTUN_4syF27ssJluZH_CTS_HZKglpOUKaXbVFE9F2SV8iRQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

Kontakt: Agnieszka Podgórska
Tel: 513-330-630
Mail: warsztaty_porszewice@wp.pl