Archidiecezja Łódzka
„Jezus uzdrawia” | Ewangelizacyjne spotkanie w Sanktuarium Świętości Życia
08:59 | 18.09.2019 | Wyświetleń: 1186 | Autor: Antoni Zalewski
Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi. 
Msza Święta z posługą charyzmatyczną i nabożeństwem z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie zaplanowana jest na 21 września (sobota) 2019 od godz. 12.00 do 17:30
Spotkanie charyzmatyczne poprowadzi ks. Łukasz Prausa, który od momentu przyjęcia święceń kapłańskich służy ludziom swoimi charyzmatami. Prowadząc spotkania ewangelizacyjne głosi prawdę o żywym i prawdziwych Chrystusie, który uzdrawia i uwalnia w dzisiejszych czasach tak samo jak 2000 lat temu. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe. Ludzie modlą się o uzdrowienie z choroby, rzucenie nałogów, uzdrowienie wewnętrzne z lęków, depresji, zniewoleń duchowych, o nawrócenie dzieci albo współmałżonka. Wielu prosi o wzmocnienie wiary.
Już dziś zapraszamy Ciebie do Sanktuarium Świętości Życia abyś doświadczył prawdziwego i żywego Jezusa w swoim sercu.
Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. Sekretariatu ewangelizacji 798-049-161 czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00-20:30
Ze względu na duże zainteresowanie tymże wydarzeniem wszystkie grupy zorganizowane (autokarowe) itp powyżej 10 osób należy zgłaszać na powyższy numer telefonu. Prosimy o zabranie ze sobą krzesełek turystycznych.
Wrześniowe spotkanie jest kontynuacją rozważań o ojcu Pio dlatego na to spotkanie zapraszamy wszystkie małżeństwa zmagające się z niepłodnością.