Autor: Antoni Zalewski
"Jezus Uzdrawia" | spotkanie ewangelizacyjne

„Chcę być spełniony, chcę żyć pełnią życia!" Na pewno wielu z nas o tym marzy, jednak szarość dnia codziennego przysłania nam nasze marzenia i radość. To, co wydarzy się w dniu 22 czerwca w Łodzi w Sanktuarium Świętości Życia pozwoli Ci wyjść z tej szarości i doświadczyć nowej jakości życia.

Tego dnia w godzinach od 12:00 -17:00 odbędzie charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne "Jezus Uzdrawia". Osobą prowadzącą będzie ks. Łukasz Prausa, świadek żywej obecności Jezusa Chrystusa.

Ksiądz, który otrzymał od Pana Boga charyzmat uzdrawiania i uwalniania. W czasie prowadzonych przez niego modlitw, często dochodzi do licznych uzdrowień i uwolnień. Pielgrzymi przybywający na modlitewne spotkania doświadczają niezwykłych darów często są to cuda których nie zobaczymy w innych miejscach , ale nierzadko także uzdrowienia i łaski nawróceń. Ojciec Łukasz jest zakonnikiem niezwykle skromnym i ciepłym oraz oddanym Panu Bogu i Maryi zamieszkujący w Sanktuarium Świętości Życia. Osoby nawiedzające to miejsce bardzo często mogą go zobaczyć na Adoracji Najświętszego Sakramentu wówczas jednak nie sposób z nim porozmawiać – spędza bowiem wtedy czas na modlitwie.

Ten wyjątkowy czas ewangelizacyjnego spotkania czyli doświadczenia obecności żywego Boga zakończy się szczególną modlitwą za chorych prowadzoną przez duchownego.

Już dziś zapraszamy Ciebie do Sanktuarium Świętości Życia abyś doświadczył prawdziwego i żywego Jezusa w swoim sercu.

Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. 798-049-161  Pn-Pt 18:00-20:30 Ze względu na duże zainteresowanie tymże wydarzeniem wszystkie grupy zorganizowane ( autokarowe)  powyżej 10 osób należy zgłaszać na powyższy numer telefonu. Prosimy o zabranie ze sobą krzesełek turystycznych.

Pomóżmy osobą niepełnosprawnym w dotarciu na to niezwykle wydarzenie.