Zaproszenie na Archidiecezjalną Pielgrzymkę do grobu SŁ. B. Wandy Malczewskiej

Już w najbliższą niedzielę 12 maja br. odbędzie się kolejna Archidiecezjalna Pielgrzymka do grobu Sługi Bożej Wandy Malczewskiej. Majowe pielgrzymowanie związane jest z przypadającą na dzień 15 maja kolejną - 197. rocznicą urodzin Czcigodnej Służebnicy Bożej.

Do udziału w tegorocznym pielgrzymowaniu wszystkich gorąco zachęca proboszcz parafii p.w. N.S.J w Parznie ks. Jan Cholewa, który w swoim zaproszeniu wskazuje na to, że panna Wanda jest dla nas wszystkich wzorem miłości do Pana Boga i Ojczyzny.

Tegorocznemu pielgrzymowaniu będzie przewodniczył ks. bp Ireneusz Pękalski, który przewodniczył będzie Mszy świętej oraz modlitwą przy grobie Wandy Malczewskiej. Program tegorocznej pielgrzymki prezentuje się następująco:
15:30 - nabożeństwo majowe
16:00 - Msza święta
17:10 - modlitwy przy grobie Sł. B. Wandy Malczewskiej
poczęstunek oraz koncert uwielbienia zespołu muzycznego "SYJON".