Sobota w łasce Bożej u oo. Jezuitów!

Przeżywasz trudności w wierze i potrzebujesz umocnienia? Chcesz na nowo rozbudzić Bożą łaskę w swoim życiu? Przyjdź 1 czerwca do kościoła oo. jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60) na spotkanie z dr Carol Razza, która od lat posługuje we wspólnocie Kobiet Katolickich Magnificat.

Carol Razza jest wykładowcą w Palm Beach Community College oraz w katolickim seminarium św. Wincentego a Paulo, naucza i posługuje podczas wielu konferencji charyzmatycznych na całym świecie. Przez ponad trzydzieści lat pracowała jako licencjonowany terapeuta, prowadząc placówkę poradnictwa rodzinnego w Wellington na Florydzie w USA. Napisała doktorat na temat badania dzieci i młodzieży oraz pracę magisterską z psychologii terapeutycznej na Uniwersytecie Nova. Prowadziła warsztaty i seminaria związane z tematyką udanego rodzicielstwa.

P R O G R A M

• 14:00 Uwielbienie
  • 14:30 Konferencja pt. „Przejdź przez trudności z Bożą łaską” i modlitwa
  • 15:30 Przerwa kawowa
  • 16:00 Konferencja pt. „Bądź pełen łaski” i modlitwa
  • 17:15 Przerwa kawowa
  • 18:00 Msza św. w kościele z zawierzeniem Maryi (I sobota)
  • 19:00 Różaniec i medytacja nad jedną tajemnicą różańcową

Wejście bez opłat i bez rejestracji.
Miejsce: sala teatralna, ul. Sienkiewicza 60, Łódź (Jezuici)
Opieka nad spotkaniem: wspólnota Zwiastowanie.