Autor: Antoni Zalewski
Noc czuwania przed Zesłaniem Ducha Świetego u Pallotynów
Charyzmatyczna wspólnota”Siewcy Miłosierdzia”zaprasza na noc czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.
Rozpoczynamy o godz. 19:00.
W ramach czuwania przewidziano modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie, modlitwę o wylanie darów Ducha Świętego, a także modlitwę o rozpalenie charyzmatów i Mszę Świętą o godz. 24:00.
Rok liturgiczny w Kościele jest żywy i musimy o tym pamiętać. Aktualnie oczekujemy w całej gonitwie i zabieganiu naszego życia przyjścia Pocieszyciela, Tego, który ma ukoić nasze serca i rozpalić w nas dary i charyzmaty.
To szczególne wydarzenie będzie miało miejsce w Sanktuarium Świętości Życia ul. Łagiewnicka 197/201 Łódź ( wjazd od ul. Wałbrzyskiej).
Prowadzący czuwanie: ks. Łukasz Prausa - charyzmatyk, który jest świadkiem licznych wielkich cudów, ale także skromnym i niezwykle pokornym człowiekiem.
Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr. tel sekretariatu ewangelizacji 798-049-161