Archidiecezja Łódzka
Jezus uzdrawia | Spotkanie charyzmatyczne u Pallotynów
09:47 | 23.05.2019 | Wyświetleń: 1531 | Autor: Antoni Zalewski
Ks. Łukasz Prausa po raz kolejny poprowadzi 25.05.2019 w Łodzi – Sanktuarium Świętości Życia charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne pod hasłem „Jezus uzdrawia dziś”. 
Podczas spotkania ks. Łukasz będzie głosił Słowo Boże oraz modlił się o uzdrowienie fizyczne i duchowe i uwolnienie z mocy złych duchów. Na dzień dzisiejszy szacujemy, że w spotkaniu weźmie udział spora ilość osób.
Ks. Łukasz Prausa to kapłan który otrzymał od Boga charyzmat w posłudze uzdrawiania i uwalniania owocujące wielkimi cudami i znakami. Podczas takich spotkań przez jego posługę dzieją się rzeczy wielkie. Są na to dowody i świadectwa nawróceń czy uzdrowień, zarówno tych duchowych jak i fizycznych.
Czekamy na ludzi cierpiących zarówno duchowo jak i fizycznie, którzy wierzą, że to spotkanie może zmienić ich życie. Czekamy na uformowanych, ale także na błądzących. Za Jezusem także chodzili ci, którym nie zawsze podobały się Jego nauki. Jednak pod ich wpływem zmieniło się ich serce. Być może będzie tak również w przypadku tego typu uczestników.
Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. 798-049-161
Ze względu na duże zainteresowanie tymże wydarzeniem wszystkie grupy zorganizowane ( autokarowe) itp powyżej 10 osób należy zgłaszać na powyższy numer telefonu. Prosimy o zabranie ze sobą krzesełek turystycznych.
Majowe spotkanie poświęcone jest sercu Matki Bożej dlatego prosimy aby każdy pielgrzym do Maryi przywiózł ze sobą biała różę.
https://m.facebook.com/Przystań-Duchowa-418927375215400/