Palą Mnie płomienie miłosierdzia, pragnę je wylewać na dusze ludzkie - zaproszenie do Sióstr M.B. Miłosierdzia

W Święto Miłosierdzia Bożego serdecznie zapraszamy kapłanów, siostry i braci zakonnych, oraz wszystkich wiernych do całodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu w domu Siostry Faustyny, przy ul. Krośnieńskiej 9 w Łodzi.

To modlitewne uwielbienie Bożego miłosierdzia ofiarować chcemy w intencji wszystkich kapłanów Kościoła, a szczególnie kapłanów Archidiecezji Łódzkiej. Chcemy, w tym hymnie milczenia przed Jezusem włączyć się w modlitwę św. Faustyny: (…) Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana, – bo Ty wszystko możesz (Dz 1052).

Adoracja Eucharystyczna trwać będzie od godz. 8.00 do 20.00.
Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00; 15.00 (w Godzinie Miłosierdzia) i o godz. 20.00, na zakończenie której odśpiewamy Apel Jasnogórski.