Zaproszenie na męskie spotkanie

Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza na konferencję pt „Z ciemności do światłości”, którą wygłosi Bill Moyer, mentor liderów w Kościele katolickim w kilkudziesięciu krajach świata.

Spotkanie odbędzie się we czwartek 28 marca w parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny na Rudzie Pabianickiej. Rozpoczęcie Mszą Świętą o 18.00.

Bill Moyer jest założycielem SOS Leadership Institute, wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Bill nauczał liderów 36 krajach świata oraz 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz jako doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Doceniony przez diecezję Austin nagrodą „Przyjaciel młodych” oraz (wspólnie z żoną Różą nagrodą “Lumen Gentium”. Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę „Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia” i „Powrót do sukcesu: Żyj życiem świadomym celu”. Ojciec 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.

Szczegóły na:

lodz.mezczyzni.net