Archidiecezja Łódzka
Modlimy się o uzdrowienie u oo. jezuitów i on-line!
07:08 | 20.03.2019 | Wyświetleń: 320 | Autor: ks. Paweł Kłys

Jeśli potrzebujesz mocnej, Bożej interwencji w swoim życiu, choruje ktoś z Twoich bliskich przyjdź na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie do kościoła oo. jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60, która odbywa się w każdy ostatni poniedziałek miesiąca i w poprzedzającą go niedzielę.

24 marca 2019 r. o godz. 18

godz. 16.00 – indywidualna modlitwa w kościele
godz. 17.00 – wspólny różaniec
godz. 17:30 – wprowadzenie do modlitwy o uzdrowienie

25 marca 2019 r. o godz. 19
godz. 17.00 – indywidualna modlitwa w kościele
godz. 18.00 – wspólny różaniec
godz. 18:30 – wprowadzenie do modlitwy o uzdrowienie

Jeśli nie możesz być osobiście na Mszy Świętej, to weź udział w modlitwie przez Internet i skorzystaj z transmisją on- line na kanale Mocni w Duchu – Jezuici TV: http://mocnionline.jezuici.pl/ Intencje na Mszę można składać pod adresem: http://odnowa.jezuici.pl/kontakt/napisz-intencje Wszystkie intencje przesłane za pośrednictwem formularza zostaną złożone na ołtarzu podczas modlitwy.

Dla wielu osób Msza Święta o uzdrowienie była pierwszym krokiem do pójścia za głosem i natchnieniami Ducha Świętego w codziennym życiu. Jeśli zapragniesz regularnej formacji duchowej, to zapraszamy na spotkania modlitewne wspólnoty Mocni w Duchu, które odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 19.00 (poza ostatnim poniedziałkiem miesiąca) w kościele oo.jezuitów w Łodzi lub w Sali Teatralnej przy ul. Sienkiewicza 60.

Więcej informacji:

http://wspolnota.mocniwduchu.pl/spotkania-modlitewne/