Autor: Antoni Zalewski
"Jezus uzdrawia dziś" | Sanktuarium Świętości Życia
Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pt. „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi 23.03.2019 godz.12:00 - 17:00. Spotkanie ewangelizacyjne poprowadzi ks. Łukasz Prausa duchowny, który bardzo mocno doświadcza obecności Jezusa podczas Mszy Świętej.
 „Kiedy przyjmuję Jezusa, czuję, jak On mnie przenika. Trudno to opisać, to najpiękniejsze chwile w życiu. Często ze szczęścia płaczę. Czuję radość, miłość, kiedy Jezus mnie dotyka. On przenika do mojego wnętrza. Nie da się porównać tego ani do wizji, ani do doświadczenia rozmów z Nim. Chciałbym, aby każdy mógł tego doświadczyć. A tak nie jest, bo gdyby tak było, kościoły byłyby pełne od rana do wieczora”. (Słowa świadectwa ks.Łukasza)
Wiele osób po spotkaniu z tym kapłanem odczuwa stały pokój w sercu. Wielu wraca do Boga, sakramentów, do modlitwy, całkowicie zmieniając swoje życie. Ksiądz Łukasz jest świadkiem licznych wielkich cudów, ale także skromnym i niezwykle ciepłym człowiekiem, który z właściwą sobie prostotą zachęca aby rozmawiać z Jezusem i Maryją. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami przede wszystkim modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz słowem poznania. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa podczas Mszy Świętej przyciąga do Kościoła wielu ludzi szukających Boga. Na modlitwę ks. Łukasza Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Jezus zaprasza Ciebie przyjedź.
Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. 798-049-161