Autor: Antoni Zalewski
Koncert Uwielbienia zespołu Chi-Rho
3 marca, w ostatnią Niedzielę przed Wielkim Postem, zapraszamy na Koncert Uwielbienia zespołu Chi-Rho, który odbędzie się o godz. 19.00 w par. Św. Anny w Łodzi. (al. Śmigłego Rydza 24/26). Będzie to czas wspólnej modlitwy uwielbienia, w której będziemy mogli dziękować Bogu za otrzymane dary, powierzać Mu swoją przyszłość i dostrzec Go w codzienności – obok siebie.
Ideą koncertów uwielbienia jest spotkanie we wspólnocie z ludźmi, którzy chcą oddać chwałę Bogu poprzez modlitwę muzyką i śpiewem. Koncert Uwielbienia to piękna modlitwa, jeżeli tylko możesz być, uwielbij z nami naszego Pana Jezusa Chrystusa.” Koncert odbędzie się w niedzielę 3 marca o godz. 19.00 w kaplicy przy par. św. Anny w Łodzi (wejście od ul. Wacława), wcześniej o godz. 18.00 będzie możliwość uczestniczenia w Mszy Św. niedzielnej w kościele.
Zespół Chi-Rho tworzą osoby od wielu lat posługujące w spotkaniach modlitewno-muzycznych. Większość członków zespołu swoją formację i posługi odbywa we wspólnocie Grupa Chwały w Łodzi www.grupachwaly.pl