Stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie zaprasza pary planujące małżeństwo jak i pary „chodzące ze sobą”, które jeszcze nie podjęły decyzji o małżeństwie, na Wieczory dla Zakochanych. Jest to cykl spotkań odbywających się w ramach katechezy przedmałżeńskiej, służących dobremu przygotowaniu się do zawarcia sakramentu małżeństwa.
Spotkania kończą się uzyskaniem świadectwa o ukończeniu kursu przedmałżeńskiego, które jest honorowane w całej Polsce.

Wieczory dla Zakochanych odbywać się będą w poniedziałki o godz.19.00 od dnia 4 lutego do 25 marca 2019 roku, w Duszpasterstwie Akademickim „Piątka” w Łodzi, przy ul. ks. Skorupki 5.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 516 606 404 Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony w zakładce Narzeczeni na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl