Niecodzienne spotkanie w domu świętej Siostry Faustyny
Siostra Bernadetta Flak - przełożona domu Sióstr ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Łodzi przy ul. Krośnieńskiej 9 - do domu, w którym mieszkała Siostra Faustyna, a w którym obecnie znajduje się klasztor, zaprosiła wszystkich mieszkańców ulicy. Po wspólnym posiłku i serdecznych rozmowach, Siostra zaprosiła sąsiadów do regularnych spotkań ewangelizacyjnych, które dla nich wraz z wolontariuszami zorganizowała w ich domu.
Codzienna modlitwa w godzinie miłosierdzia i uczestnictwo w nich coraz większej liczby mieszkańców Łodzi, w tym właśnie sąsiadów, pokazuje, że św. s. Faustyna wstawia się za nami przed Miłosiernym Bogiem.
Siostry nieustanie zapraszają łodzian do udziału w godzinie miłosierdzia, w niedzielę o godz. 15.00 oraz udziału we Mszy św., która jest sprawowana zaraz po Koronce do Bożego Miłosierdzia.