Archidiecezja Łódzka
Tydzień z Wydziałem Duszpasterstwa Młodzieży
17:02 | 07.11.2018 | Wyświetleń: 442

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży przyciąga młodych, kreatywnych ludzi z pasją! To miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Przyjdź i przekonaj się, że przy ulicy Skorupki 13/2 nie ma czasu na nudę! Już teraz kierujemy do Was nowy rozkład jazdy:

  • W każdy poniedziałek zapraszamy na modlitwę w duchu Taizé! Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią w DA5 o godzinie 19.00, a następnie o godzinie 20.00, w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży (ul. Skorupki 13/2) zbieramy się na wspólną Adorację Krzyża. Tam, według założeń modlitewnej wspólnoty Taizé, na zmianę śpiewamy oraz rozważamy czytania (nie tylko w języku polskim ).
  • We wtorki, od godziny 19 WDM zaprasza na naukę tańca towarzyskiego solo oraz w parach! W każdym kolejnym miesiącu przewidziany jest inny program taneczny, a zajęcia prowadzi dyplomowany instruktor tańca tylko za 20 zł miesięcznie!
    Jeżeli masz dosyć podpierania ścian i nieustannego martwienia się o swoje poczucie rytmu to przyjdź i zatańcz z nami bez żadnej presji! Wymagania? Wygodny strój, buty, butelka wody oraz chęci do nauki! Startujemy już od 6 listopada!
  • Środa to czas spotkania ze sztuką. Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na wspólne seanse i dyskusje, gdzie każdy będzie mógł podzielić się z innymi swoimi odczuciami na temat tego, co zobaczył. Jeżeli lubisz oglądać filmy i spędzać czas z ludźmi dzieląc się swoją opinią – przyjdź do Nas! Start – 7 listopada, godzina 19.00!
  • W czwartek zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu Ruchu Czystych Serc. To wspólnota młodych, którzy zgłębiają tajemnice bycia czystym (nie tylko fizycznie), spędzają czas na wspólnej modlitwie, refleksji oraz dyskusji na konferencjach tematycznych. Czekamy na Was co tydzień od godziny 19.00! Szczegółów spotkań wypatruj na Fanpage’u: https://www.facebook.com/rcslodz/
  • Piątek to dzień dla wspólnot w Waszych parafiach! Z tego względu, abyście nie musieli się niepotrzebnie stresować, WDM pozostawił ten dzień wolnym!
  • W sobotę zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania Służby Liturgicznej Ołtarza! Terminy spotkań dostępne na Facebooku: https://www.facebook.com/ministrancilodz/