Macierzanki TEO - Wychowanie do patriotyzmu

Na kilka dni przed rocznicą stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę pragnę zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie wspólnoty Macierzanek.

W najbliższy piątek 9 listopada o godzinie 12:00 porozmawiamy na temat Wychowania do Patriotyzmu, dyskusję poprowadzi Anna Powideł Fundacji Filome, żona i mama sześciorga dzieci, dla której patriotyzm stoi u podstaw inspiracji do dalszych działań.

Spotykamy się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Baczyńskiego 156, w sali "muzycznej" pod kościołem.

Spotkania na Teofilowie, to przestrzeń do rozmowy, dzielenia się i pobycia razem.

Na wszystkich naszych spotkaniach można swobodnie karmić, przewijać, a dzieci mogą śmiało „rozrabiać” – są przecież częścią naszych spotkań. Znajdzie się także miejsce dla wózka. Można również przyjść bez dziecka, jeśli akurat jest np. w przedszkolu. Warto wziąć dla dzieci drobne zabawki i przekąski