Święty Stanisław Kostka w tomaszowskiej parafii

Już po raz kolejny Parafia NSJ w Tomaszowie Mazowieckim była organizatorem jesiennego festynu dla dzieci i młodzieży, któremu tradycyjnie patronował nie kto inny, jak sam św. Stanisław Kostka. Nikt nie mógł narzekać na nudę! Wyjątkowe, niedzielne popołudnie obfitowało bowiem w: tańce, liczne oraz różnorodne animacje (prowadzone m.in przez zaprzyjaźnionych harcerzy), konkursy, a nawet profesjonalne rozgrywki w piłkę nożną! W trakcie radosnej, rodzinnej zabawy nie zabrakło także czasu na wspólną modlitwę. Milusińscy mogli skosztować pieczonych ziemniaczków, grillowanej kiełbaski, a także słodkich łakoci! Co ważne, w związku z jakże ważną rocznicą 100 - lecia odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości, stworzono tzw: "żywą flagę".  Na podobnym festynie młodzi parafianie wraz ze swoimi najbliższymi oraz kapłanami spotkają się już za rok!