Zaproszenie na Pieszą Pielgrzymkę Łódzką na Jasną Górę

93. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jak co roku, wyruszy 21 sierpnia z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: Napełnieni Duchem Świętym.

Zapisy rozpoczną się 13 sierpnia i trwać będą codziennie oprócz 15 i 19 sierpnia w godz. 10.00-12.00 oraz 17.00-20.00 w dolnym kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi (ul. Łąkowa 40). Szczególna zniżka w tym roku dotyczy bezrobotnych oraz młodzieży przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania.

Do pielgrzymki, w której można uczestniczyć również duchowo, przygotujemy się przez nowennę odmówioną w każdej łódzkiej parafii. Szczegóły dotyczące pielgrzymki znajdują się na plakatach, stronie internetowej (www.pielgrzymka.lodz.pl) oraz na Facebooku.