125. Bełchatowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę - zapowiedź

W najbliższą środę (22 sierpnia) już po raz 125. wyruszy na Jasną Górę Bełchatowska Pielgrzymka Piesza. W związku z tym wydarzeniem, pielgrzymi ze wszystkich czterech grup BPP, przygotowali filmową zapowiedź zbliżającej się wędrówki. Jest ona zaproszeniem dla wszystkich wiernych, którzy być może nie są jeszcze zdecydowani, czy wybrać się na pielgrzymi szlak. Zapisy trwają we wszystkich parafiach dekanatu bełchatowskiego, a tam udzielane są wszelkie informacje dotyczące trasy, noclegów itd. Pielgrzymkę rozpocznie Msza św. (godz. 7.00) w ogrodach parafii Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki. Bełchatowscy pielgrzymi dotrą przed Tron Jasnogórskiej Pani po trzech dniach marszu (24 sierpnia), a do domów powrócą we wtorek (28 sierpnia).