Archidiecezja Łódzka
„Jezus uzdrawia” | Charyzmatyczne spotkania
14:00 | 12.07.2018 | Wyświetleń: 5124

Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi prowadzonych przez ks. Pallotynów.

Msza św. z posługą charyzmatyczną i nabożeństwem z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie ma miejsce w każdą czwartą sobotę m-c. Najbliższe, takie wydarzenie jest zaplanowane na 28 lipca (sobota) 2018 od godz. 12.00 do 17:00.

Podczas tego spotkania nastąpi modlitwa wstawiennicza, błogosławieństwo olejami św. Charbela oraz błogosławieństwo wody,soli, oleju i lekarstw. Na spotkanie zapraszamy całe rodziny które zostaną uroczyście pobłogosławione. Na spotkanie prosimy przywieść białą lilie znak czystości i niewinności (taki był św. Charbel)

Spotkania charyzmatyczne poprowadzi ks. Łukasz Prausa, który jest kapłanem oddanym Bogu i ludziom. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa podczas Mszy Świętej przyciąga do Kościoła wielu ludzi szukających Boga.

Na modlitwę ks. Łukasza Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Wszędzie tam, gdzie głosi Słowo Boże, Pan uwalnia ludzi od ducha ciemności i uzdrawia z chorób. Kapłan ten jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami przede wszystkim modlitwą o uzdrowienie oraz słowem poznania, które słyszy od Jezusa i pośredniczy w przekazywaniu tych słów innym ludziom. Podczas charyzmatycznych spotkań ewangelizacyjnych prowadzonych przez ks. Łukasza Prausa SAC sam Jezus dokonuje wielkich cudów i uzdrowień.

Już dziś zapraszamy Ciebie do Sanktuarium Świętości Życia abyś doświadczył prawdziwego i żywego Jezusa w swoim sercu. Wszystkie grupy zorganizowane (autokarowe itp.) prosimy o zgłoszenie pod nr. tel 535-585-772 oraz 42 659 48 73.