XI Niedziela Zwykła - 17 VI 2018

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 17 czerwca 2018 r.

1. Parafia Greckokatolicka w Łodzi zaprasza w każdą niedzielę na Msze św. sprawowane we wschodnim obrządku w języku ukraińskim:
Zgierz, godz. 15.00, par. pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej Męczennicy (Plac Jana Pawła II 11/13),
Piotrków Trybunalski, godz. 18.00, dolny kościół par. Najświętszego Serca Jezusowego (al. Armii Krajowej 19).
(kontakt: ks. Vasyl Berkyta – tel. 511 006 701, administrator parafii Ofiarowania Pańskiego w Łodzi)

2. Sanktuarium św. Antoniego w Łodzi-Łagiewnikach zaprasza na Świętojański Wieczór Uwielbienia w Łagiewnikach w piątek 22 czerwca o godz. 18.00. Szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie parafialnej.

3. Centrum Służby Rodzinie zaprasza w sobotę 23 czerwca 2018 r. na Koncert Ewangelizacyjny zespołu Mocni w Duchu na Źródłach Królewskich w Żerominie (k.Tuszyna). Będzie to pierwsze takie wydarzenie w miejscu, z którego wybija kilkanaście źródeł artezyjskich, których nieodłączną towarzyszką jest królująca na szczycie Groty Skalnej Matka Boża.