XXVII Pielgrzymka w intencji trudnych problemów społecznych miasta i regionu do grobu Ojca Rafała Chylińskiego w Łagiewnikach

Zapraszamy na XXVII Pielgrzymkę w intencji trudnych problemów społecznych miasta i regionu do grobu Ojca Rafała Chylińskiego w Łagiewnikach pod hasłem: Trzeźwość egzaminem z wolności, która odbędzie się w sobotę 12 maja 2018r.

Organizatorem jest Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Łódzkiej, a pielgrzymkę poprowadzą ks. Marcin Majda - Moderator Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Łódzkiej oraz ks. Jan Cholewa - moderator diakonii wyzwolenia.

Trasa i ramy czasowe pielgrzymki:
Z Bazyliki Archikatedralnej do klasztoru w Łagiewnikach
Godz. 9:00 rozpoczęcie pielgrzymki w Katedrze, wyjście około 9:20,
przejście ulicami: Piotrkowską, Żwirki, Kościuszki, Północną, Franciszkańską, Inflancką, Astrów, Warszawską, Skrzydlatą
Około 11:20 do 11:50 odpoczynek na skraju Lasu Łagiewnickiego przy ul. Skrzydlatej
Przejście przez las oraz ulicą Okólną i dojście do klasztoru
Około 13:00 Msza Święta w klasztorze
Zakończenie około 14:30