Autor: Antoni Zalewski
Wyświetleń: 1994
XXVIII Mistrzostwa Polski Księży w tenisie stołowym

W dniach od 04 do 05 kwietnia 2018 roku, odbędą się w Poznaniu XXVIII Mistrzostwa Polski Księży w tenisie stołowym.

Turniej rozgrywany będzie w kategoriach wiekowych oraz open. Szczególne zaproszenie kierujemy do debiutantów, tych którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w Mistrzostwach. Dla Was jest stworzona osobna kategoria; "Wesoły amator" i rozgrywki o tytuł Mistrza Polski.

Mistrzostwa odbywać się będą w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce (61-607 Poznań, ul. Bożydara 10).

Zgłoszenia udziału w Mistrzostwach Polski prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub telefonicznie Szymon Galas, tel. 721 803 339. Zgłoszenia  przyjmowane będą do poniedziałku, 02.04.2018 r. W razie wszelkich  pytań  prosimy o kontakt telefoniczny.

Organizatorem Mistrzostw jest Archidiecezja Poznańska i Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce w Poznaniu. Patronat nad Mistrzostwami objął  Arcybiskup Stanisław Gądecki – Metropolita Poznański Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, a także Radio Emaus, Przewodnik Katolicki, KNC.

PLAN MISTRZOSTW:

04 kwietnia 2018 r., środa:

g.15.oo –  weryfikacja i powitanie uczestników, odprawa techniczna

16.oo – rozpoczęcie turnieju drużynowego  Po zakończonych grach – obiadokolacja

05 kwietnia 2018 r., czwartek:

8.oo – Msza św. w kościele św. Jadwigi Królowej ul.Mleczowa 1

9.oo – śniadanie

9.30 – uroczyste rozpoczęcie MP

10.oo – rozgrywki w kategoriach wiekowych, a następnie turniej open. W przerwie- lunch. Po zakończonych grach – wręczenie nagród, uroczyste zakończenie Mistrzostw.