Poszukiwania według Pism św. Teresy od Dzieciątka Jezus w wykonaniu Anny Gielarowskiej, aktorki ze Szczecina.
Dnia 18 lutego 2018 roku o godz. 16.30 w SANKTUARIUM ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA, ul. Łagiewnicka 197/201.

„Wzlecieć…” stawia pytania o Miłość (miłość). Prezentuje „małą drogę” (dziecięctwo duchowe) 24. letniej Doktor Kościoła, francuskiej karmelitanki z końca XIX w – Teresy Martin. Mówi o sile Słowa. Sposób na życie dla każdego. Spektakl dla młodzieży i dorosłych. Odpowiada na szukanie samej Aktorki po doświadczeniu „śmierci klinicznej”.

Anna Gielarowska obroniła pracę magisterską z teologii duchowości „Dziecięctwo Boże drogą do świętości współczesnej rodziny w świetle Pism św. Teresy od Dzieciątka Jezus”(UKSW 2003; promotor: bp prof. Henryk Wejman). Monodram prezentowany ponad sto razy: w kraju i poza granicami (Australia, w Europie: Anglia, Szkocja, Francja, Włochy, Ukraina).

Patronat Prezydenta Miasta Szczecin i Związku Artystów Scen Polskich Oddział w Szczecinie.