Archidiecezja Łódzka
Spróbuj z NIM zacząć naprawdę żyć!
12:15 | 13.11.2017 | Wyświetleń: 919 | Autor: ks. Paweł Kłys

Jestem napełniona miłością, radością i uwielbieniem. Chcę tańczyć ze szczęścia. Znalazłam swój sens życia. Już nie potrzebuję psychologów. Czuję się kochana i pełna energii. Teraz mam siłę na naprawienie swojego życia. Na kurs przyszłam z małą wiarą w to, że coś może się zmienić. Teraz wychodzę napełniona dobrem i miłością – tak o efektach weekendu spędzonego na kursie Nowe Życie napisała w swoim świadectwie Karolina.

Może tuż przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia kolej na Ciebie? Może to właśnie czas na zmianę w Twoim życiu? Pomoże Ci w tym Kurs Nowe Życie – weekendowe rekolekcje, które są wyjątkową okazją do osobistego spotkania z realnie działającym, żywym Bogiem.

Jesteś zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Choroby, trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Nie widzisz perspektyw? A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?

Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Który chce dać Ci się poznać jako Twój Zbawiciel i troskliwy Pasterz.

Kurs adresowany jest zarówno do osób, które wierzą i chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Prowadzony jest w większości przez osoby świeckie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie ma na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości. Wszystkie osoby prowadzące kurs najpierw taki kurs ukończyły same, a wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły i czego doświadczyły.

Więcej informacji na: www.snebelchatow.pl

Koniecznie przeczytaj świadectwa uczestników poprzednich edycji naszego kursu: www.snebelchatow.pl/category/swiadectwa/

Zapisu na kurs możesz dokonać tutaj: www.snebelchatow.pl/kursy/zapisy-na-kursy/

Tutaj przeczytasz więcej o kursach Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja: www.snebelchatow.pl/kursy/opisy-kursow/