Olimpiada Piotrowa 2017 już jutro!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w dalszym ciągu serdecznie zaprasza do udziału w drugiej edycji Olimpiady Piotrowej, która odbędzie się w sobotę 24 czerwca 2017 roku w kompleksie sportowym Katolickiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Baczyńskiego 156 w Łodzi.

Nasze zaproszenie kierujemy do wszystkich wspólnot, ruchów, parafii, grup młodzieżowych, duszpasterstw, które będą rywalizować ze sobą w różnych dyscyplinach drużynowych, jak i indywidualnych.

Sugerowany wiek uczestników to młodzież w wieku ponadgimnazjalnym oraz studenckim, a także gimnazjaliści.

Jeśli nie masz wspólnoty z którą mógłbyś stworzyć drużynę, nie przejmuj się i przyjdź sam - istnieje możliwość stworzenia zespołu na miejscu bądź dołączenia do któregoś z już istniejących.

Program obejmuje 12 różnych dyscyplin, w której każdy może wziął udział bez ograniczeń (jedynymi wyjątkami będą sporty drużynowe rozgrywane w tym samym czasie).

Impreza jest dofinansowywana z budżetu województwa łódzkiego, udział dla uczestników jest darmowy. Nagradzamy medalami zarówno najlepsze trzy miejsca w poszczególnych konkurencjach, jak i podliczamy punkty do klasyfikacji generalnej wspólnot.

Uzupełniamy program o godziny rozgrywania dyscyplin oraz ich lokalizacje.
Dyscypliny zespołowe:
1. Piłka nożna - 5 osób, hala sportowa, godz. 10-13
2. Koszykówka - 4 osoby, boisko zewnętrzne, godz. 10-11
3. Siatkówka - 4 osoby, hala sportowa, godz. 11-13
4. Sztafeta biegowa - 4 osoby, na zewnątrz, godz. 12-13
5. Przeciąganie liny mężczyzn - 2 osoby, na zewnątrz, godz. 11-12
6. Przeciąganie liny kobiet - 2 osoby, na zewnątrz, godz. 11-12
7. Badminton - 2 osoby, na zewnątrz, godz. 10-11
Dyscypliny indywidualne:
8. Tenis stołowy, piętro, godz. 10-12
9. Bule, na zewnątrz, godz. 12-13
10. Darts, na zewnątrz, godz. 12-13
11. Skok w dal (osobno klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn), na zewnątrz, godz. 12-13
12. Rzut piłką lekarską (osobno klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn), na zewnątrz, godz. 12-13

Zapisy internetowe - tutaj
Można dokonać także zapisu drużyny na miejscu od godz. 9:00.
Dopuszczamy możliwość modyfikacji godzin, miejsca rozgrywania oraz startujących płci ze względu na warunki pogodowe oraz ilość uczestników.
Rozpoczęcie Olimpiady planowane jest na godzinę 10, a zakończenie na godzinę 13.

Na wszystkich uczestników czekać będzie ciepła zupa, pączki, napoje oraz słodkie niespodzianki.

Zapraszamy!