Zmarł ś. p. ks. prał. Marian Ciupiński

Dnia 11 grudnia 2016 roku zmarł opatrzony świętymi sakramentami, w 70 roku życia i 46 roku kapłaństwa ś. p. Ksiądz Prałat Marian Ciupiński, Kapelan Ojca Świętego, Kanonik Senior i były Prepozyt Kapituły Kolegiackiej Łaskiej, Kanonik Honorowy Archikatedralnej Kapituły Łódzkiej, emerytowany Dziekan dekanatu łaskiego, Proboszcz parafii pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Michała Archanioła w Łasku i kustosz sanktuarium Matki Bożej Łaskiej.

Msza święta w intencji Zmarłego Księdza Prałata zostanie odprawiona w sanktuarium Matki Bożej w Łasku w czwartek 15 grudnia 2016 roku o godz. 18:00.
Pogrzeb rozpocznie się Mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Boskiej Królowej Polski w Bedoniu w piątek 16 grudnia 2016 roku o godz. 12:00. Po Mszy świętej nastąpi złożenie ciała do grobu na miejscowym.

Kuria Metropolitalna Łódzka