Archidiecezja Łódzka
Zabierz obraz Jezusa na ŚDM
14:48 | 17.05.2016 | Wyświetleń: 429

Do tego, by zabrać ze sobą obrazek Jezusa Miłosiernego oraz w trakcie drogi odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia - Iskra zachęca młodych, którzy różnymi środkami transportu będą pielgrzymować na Światowe Dni Młodzieży do Polski.

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 12 kwietnia 2015 roku, rozpoczęły pielgrzymowanie obrazy Jezusa Miłosiernego, drogą lądową, morską i lotniczą wśród załóg samolotów, statków morskich i pojazdów lądowych.

„W łączności z pielgrzymującymi obrazami zapraszamy młodzież, która będzie przybywała na Światowe Dni Młodzieży do Polski oraz wszystkich podróżujących różnymi środkami lokomocji , do zabierania ze sobą małych obrazków Jezusa Miłosiernego i podejmowania modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia”- apelują organizatorzy akcji.

W akcję już zaangażowała się łódzka młodzież, która zachęca swoich rówieśników do odmawiania Koronki przed ŚDM i nie tylko. „Chcemy zabrać obraz Jezusa Miłosiernego z różnych zakątków świata i pokazać, że młodzi w całym Kościele sa gotowi odważnie głosić Boże Miłosierdzie”- mówi Asia Pałka,

Podjętą modlitwę można zgłosić na adres e-mail: iskra111@onet.eu Wszystkie świadectwa i zdjęcia organizatorzy akcji opublikują.