Autor:
Grammy Jezusowi

Zapraszamy do udziału w XXV Akademickim Przeglądzie Piosenki Religijnej.
Rozpoczynamy od godz. 15.00 uczestnicząc w występach poszczególnych zespołów tak by tworzyć atmosferę wspólnej modlitwy śpiewem.
Zaproszenie skierowane jest do młodzieżowych (wiek licealno studencki – dozwolone niewielkie odchylenia wiekowe) zespołów muzycznych, scholi oraz chórów. Zespół będzie miał za zadanie wykonać jeden utwór powszechnie znany, tak aby wszyscy zebrani mogli wspólnie włączyć się w modlitwę śpiewem (poniżej znajduje się lista przykładowych pieśni uwielbienia do wyboru) oraz drugi utwór własny (może być to własna kompozycja, aranżacja, czy tłumaczenie) Czas występu zespołu około 10 min.
Ocenie Jury podlegać będzie poziom wykonania utworów, sposób ich prezentacji, kompozycja w wypadku własnej twórczości oraz umiejętność animowania wspólnego śpiewu.
Po prezentacji zespołów EUCHARYSTIA - najważniejszy punkt programu XXV Jubileuszowego APPR a po niej ogłoszenie wyników konkursu, występ laureata oraz niespodzianka. Eucharystii będzie przewodniczyć J.E. Ks. Abp Władysław Ziółek.
Serdecznie zapraszamy – zgłoszenia przyjmujemy do 9 listopada.

Wszystkie zespoły prosimy by nauczyły się piosenki
pt.: Zatańczmy Panu (http://www.jezuici.pl/mocni/plyty/aby_nikt_nie_zbinal/2.html)
będzie to Hymn XXV APPR.

Lista przykładowych piosenek do wyboru (można również zgłaszać swoje propozycje – zespoły które wcześniej zgłaszają swój udział mają większy wybór)