INFORMACJE
REDAKCJA
E-MAIL


STRONA GŁÓWNA
HISTORIA
MSZE ŚW.
GALERIA
KSIĘŻA
MINISTRANCI
GRUPY MODLIT.
PRASA



PAPIEŻ
WATYKAN
JASNA GÓRA
ARCHIDIECEZJA
ŁÓDZKA


PODRÓŻE
WEBMASTERA




LINKI
ZBIORY
KSIĘGA GOŚCI



PARAFIA
WEBMASTER




odpowiedzialny
za stronę:
webmaster:



K S I Ę Ż A   P A R A F I I
I   D A T Y   P O S Ł U G I







      od 29.08.1994

      - Proboszcz Parafii - ks. Marian Górka                             >>>






      od 17.09.2000 - do 27.08.2004

      - Wikariusz Parafii - ks. Adam Grałek                               >>>






      od 28.08.2004 - do 27.08.2005

      - Wikariusz Parafii - ks. Jerzy Dybała                               >>>






      od 27.08.2005 - do 29.08.2006

      - Wikariusz Parafii - ks. Marek Kordela                             >>>






      od 29.08.2006 do 29.08.2007

      - Wikariusz Parafii - ks. Lech Stefanek                             >>>






      od 29.08.2007

      - Wikariusz Parafii - ks. Paweł Wójtowicz                             >>>












Copyright © 2000-2017 by Waldemar Plewa.
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.